На своєму першому концерті Кузьма був освітлювачем

Дата публікації
Перегляди
2189
Поділитись:
WhatsApp
Viber
На своєму першому концерті Кузьма був освітлювачем

Кузьма згадує - вхід на його перший концерт був безкоштовним

Кар'єра Андрія Кузьменка стартувала ще в минулому тисячолітті і символічно починалась саме з буфета.

Кузьма Скрябін у Новояворівську з гуртом перші репетиції проводив на складі, котрий був водночас і місцевим буфетом, повідомляє ТСН.Особливе.

Фото на згадку, автографи, просто усмішки. Наблизитися до Кузьми біля сцени – непросто. Яким за рахунком буде цей виступ для Андрія, не знає. Але добре пам'ятає, від якого концерту треба рахувати.

"П'ятнадцятого серпня, вісімдесят дев'ятого року! У нас тоді була студія патологічної тиші, тому що там гриміло все – скорочено спати. Ми туди усі ходили окрім того, що грали, ще й спали там", - згадує Кузьма.

Містечко Новояворівськ на Львівщині. Палац Культури. Сцена, на якій молодий Андрій Кузьменко робив свої перші кроки. Тут облаштували і перший офіс гурту. У буфеті.

Директор музичного клубу "Кристал" Василь Янчар каже - на цю сцену Кузьма вже давно не виходить. Навіть, якщо і приїжджає у Новояворівськ, співає в інших клубах. Але саме звідси почалася його кар'єра.

Сам Кузьма згадує - вхід на його перший концерт був безкоштовним. На ньому він був і співаком, і працівником сцени

"Я був освітлювачем, я світив на ту групу, яка грала переді мною, потім той, хто грав, біг - той освітлювальний, світив на мене. Я біг грати зі своєю групою", - розповідає Кузьма.

Кузьма зізнається – після першого виступу хвилювання перед виходом на сцену – відчував ще довго.

"Хвилювання було років десять перших, напевно! Пам'ятаю в Стрию приїхали ми, концерт в нас був, і перші п'ять рядів сиділи металісти і ричали "Хеві Метал давай!". Ми не знали вже як дочекатись кінця того концерту! Я так думаю, що я тоді й посивів в перший раз", - жартує Кузьма.

Автографів за своє творче життя Кузьма роздав безліч. Але й від фанів подарунки отримував.

"Ну тих трусів і ліфчиків теж було, і пиво було! Я чесно кажучи, дуже боязко відношуся до подарунків, тому що багато є таких моментів, що люди можуть не з добра, наприклад, якась там лялька з голкою в голові",- розповідає Андрій.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2189
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація