На Ямайці заборонили концерт пам'яті Боба Марлі

Цього року концерт на честь Боба Марлі заборонили через шум та галас, який панує під час виступу артистів.

Концерт пам'яті Боба Марлі, що проходить на Ямайці щорічно в день народження найвідомішого реггі-виконавця 6 лютого, вперше скасовано.

Концерт був скасований у зв'язку з тим, що його промоутер - Клайв Прінгл - не зміг отримати дозвіл від поліції на проведення заходу. У поліції свою відмову пояснили невдоволенням мешканців Ямайки, яких не влаштовує надто гучний захід в їхньому місті.

Прінгл організовує концерти на день народження Боба Марлі (так званий Bob Marley Birthday Bash) щорічно починаючи з 1992 року. Шоу приваблює сотні туристів з усього світу, а загальна чисельність відвідувачів заходу щорічно досягає декількох тисяч осіб.

Концерт, що супроводжується гучною музикою, регулярно перевищує встановлений владою ліміт (Закон про зниження шуму), що забороняє гучні заходи пізніше другої години ночі.

У 2009 році за порушення Закону про зниження шуму Прінгл був оштрафований на 560 доларів. Що стосується цьогорічної заборони на концерт, Прінгл пообіцяв, що оскаржить рішення поліції, підкресливши те, що він не дуже сподівається на успішний результат справи.

Читайте також:

Боб Марлі став товарним брендом

Брати Вайнштейни зацікавилися Бобом Марлі

В Баку під час виступу Руслана мало не залишилась без одягу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: