На "Євробаченні-2012" голосуватимуть за новими правилами

Глядачі зможуть голосувати за конкурсантів, які їм сподобалися протягом тільки 10 хвилин після закінчення шоу.

На міжнародному конкурсі "Євробачення-2012", який пройде 22-26 травня в Баку (Азербайджан), глядачі голосуватимуть за новими правилами.

Європейський мовний союз (ЕВС) вніс зміни в правила голосування на "Євробаченні".

У наступному році під час голосування буде взято за основу правило, що діяло до 2010 року. Глядачі зможуть висловлювати симпатію всім конкурсантам, які їм сподобалися протягом 10 хвилин після закінчення шоу, а не під час всього конкурсу, як це було в останній раз.

У ЄВС відзначили, що, згідно зі статистикою, переважна більшість глядачів віддавали голоси після виступу всіх конкурсантів. Крім того, багато хто вважав несправедливим те, що в учасників "Євробачення", які виступають на початку, більше шансів на перемогу, адже за відведений час за них могло проголосувати значно більше прихильників.

Ще одне нововведення полягає в тому, що номери, на які можна відправляти SMS-повідомлення, будуть показані на телеекранах дрібнішим шрифтом. Раніше вони займали одну четверту екрану, чим, на думку ЄВС, відволікали увагу глядачів від основного подання. Розмір та дизайн шрифтів будуть уточнені найближчим часом.

Читайте також:

"System of a down" представить Вірменію на "Євробаченні-2012"

Рибак на наступному Євробаченні буде журналістом

Пісочна аніматорка Ксенія Симонова образилась на Міку Ньютон

Стало відомо, скільки заробляють учасники "Євробачення"

Як Міка Ньютон виступала на "Євробаченні"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: