Найвигідніші актори

Американський журнал "Forbes" назвав Метта Деймона найбільш вигідним для інвестицій кіноактором.

Найвигідніші актори
На кожен долар, зароблений Деймоном за останні три фільми, він приніс прибуток у розмірі 29 доларів. (Фото: nymag.com)
Американський журнал "Forbes" назвав зірку фільму-лідера американського прокату "Ультиматум Борна" Метта Деймона найбільш вигідним для інвестицій кіноактором. Згідно з підрахунками видання, на кожен долар, зароблений Деймоном за останні три фільми, він приніс прибуток у розмірі 29 доларів.

Два перших фільми про спецагента Борна, котрий втратив пам’ять заробили в прокаті і на продажах DVD 850 млн. доларів. Остання серія - "Ультиматум Борна", що вийшов на екрани кінотеатрів минулого тижня, побила всі рекорди, принісши своїм авторам за перший уікенд 70,2 млн. доларів і, ставши найбільш успішною серпневою прем’єрою за всю історію, повідомляє "The Star".

На другому місці в рейтингу найрентабельніших акторів опинився Бред Пітт, з кожного заробленого ним долара кінокомпанія отримує 24. Третє місце поділили Вінс Вон і Джонні Деппу - 21 долар.

Колишня дружина Пітта Дженніфер Аністон виявилася найвигіднішою акторкою. За кожен заплачений їй долар кіностудія отримує 17 доларів прибутку. Нинішня пасія Бреда, акторка Анджеліна Джолі, займає шосте місце з 15 доларами.

"Але найяскравіші зірки Голлівуду - це аж ніяк не ті, від кого найбільший прибуток", - прокоментував отримані результати головний редактор "Forbes" Майкл Озарян.

Так, наприклад, власник Оскара, актор Рассел Кроу, опинився в хвості списку. Його останні фільми "Гарний рік", "Нокдаун" та "Володар морів: на краю Землі" принесли їх творцям усього по п’ять доларів з кожного, заплаченого зірці.

Два голлівудських гіганти Том Хенкс і Том Круз приносять 12 і 11 доларів відповідно. А Уілл Сміт і Дензел Уашингтон збагачують своїх роботодавців 10 доларами.

Серед комедійних акторів найвигіднішими для вкладень опинилися Адам Сендлер із прибутком у 9 доларів за кожен долар гонорару. Уілл Фаррел і Джим Керрі приносять студіям по 8 доларів з кожного, витраченого на оплату їхньої праці.

Зазначимо, для складання списку найвигідніших акторів "Forbes" використовував наступну формулу: із загальної суми касових зборів фільму і прибутків від продажу і прокату його відеозаписів віднімалися сума, у яку обійшлися зйомки стрічки. Чистий прибуток, що залишився, розділявся на гонорар та інші виплати акторові. При підрахунках враховувалися три останні стрічки кожного актора.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: