Настя Приходько дякує українцям...

Пісенні перегони напередодні "Євробачення-2009", яке пройде цього року у Москві в спорткомплексі "Олімпійський", викликали бурхливу реакцію у європейців.

Особливо, цікаво було спостерігати за відбором на "Євробачення" в Україні. Адже тут розгорівся справжній скандал. Співачку Анастасію Приходько не допустили до українського фіналу. Але вона взяла та й в Москві перемогла з піснею "Мамо".

"Дуже хочу подякувати за підтримку всіх, хто вболівав за мене – і на етапі українських пісенних змагань, і тоді, коли виникла нагода представити пісню "Мамо" вже на російському фіналі "Євробачення", - говорить Анастасія Приходько. – Я відчувала підтримку українців – і знала про їхні добрі слова та їх хвилювання завжди... Особливо в тій напруженій ситуації, яка з певних обставин виникла саме в Києві. Тоді, коли пісня Костянтина Меладзе "Мамо" так і не потрапила до українського фіналу. А пропозиція від оргкомітету російського "Євробачення-2009" взяти участь в їхньому змаганні (навіть без участі у півфіналі!) надійшла до мене саме в той момент, коли стало зрозуміло: в Києві, на жаль, вже нічого не вийде".

"Певною несподіванкою стало для мене й те, що російський оргкомітет відразу ж погодився на мою принципову умову: виконання пісні "Мамо", створеної спеціально для участі в конкурсі від України, у фіналі російського шоу має бути двомовним – українською та російською. І така версія пісні "Мамо" створювалась за екстремально короткий термін – вважайте за день. Власне, україно-російський текст я й побачила лише за три години до прямого ефіру на Першому російському телеканалі. Тому ви зрозумієте моє хвилювання в той момент. Хочу вірити, що саме таке конкурсне хвилювання не зіпсувало, власне, пісню. І, можливо, навіть, додало їй більшої емоційної напруги".

Читайте також:

Скандал з "Євробаченням" дійшов до президента України

В Україні скандал навколо "Євробачення-2009"

Ображена Приходько подала до суду на Національну телекомпанію
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: