Названо переможців кінофестивалю "Молодість"

У столичному палаці „Україна” у неділю підбили підсумки яскравого кінотижня.

Жерар Депардьє
ТСН
На фестивалі "Молодість" виступив Жерар Депардьє
У Києві завершився 37-й кінофестиваль "Молодість". Головна нагорода кіноогляду - Гран-прі і грошовий приз у розмірі 10000 доларів - дістався картині "Подорожі оркестру" ізраїльського режисера Ерана Коріліна, повідомляє щоденна газета "15 хвилин".

Нагороду творцям стрічки, яка оповідає про єгипетський оркестр, який волею долі опинився в покинутому ізраїльському селі, вручив Жерар Депардье.

Нагороду в номінації "Кращий повнометражний фільм" і 2500 доларів отримала картина "Холтрейн" німця Флоріана Гаага. Статуетку Скіфського оленя Гаагу вручив російський актор і режисер Андрій Звягінцев. "Холтрейн", сюжет якого розгортається навколо підліткової граффіті-команди, завоював також Приз глядацьких симпатій, унаслідок чого йому дісталася ще одна матеріальна премія - 1000 євро.

Приз за "Кращий короткометражний фільм" отримала стрічка "Ковчег" поляка Гжегожа Йонкайтіса. Титул "Кращого студентського фільму" і 2500 доларів на додачу отримала картина "Серце розривається" норвежки Ганни Севіцки.

Приз імені Іва Монтана кращій молодій актрисі/акторові - 1000 євро - дістався росіянці Ганні Бегуновій, яка дебютувала в кіно в головній ролі в картині "Жорстокість" Марини Любакової.

Спеціальний приз жюрі отримала картина "Каліфорнійська мрія" румунського режисера Крістіана Нумеску, який загинув цього року. Ця нагорода не стала єдиною посмертною для Нумеску - Міжнародна федерація кінопреси FIPRESCI також віддала свій приз цій стрічці.

Призом 1000 за кращий фільм програми „Панорама українського кіно 2006-2007” було нагороджено фільм "Вільний Сашко" В’ячеслава Кателевського.

А призом "За внесок в розвиток українського кіно" від Міжнародного благодійного фонду "Україна 3000", головою наглядової ради якого є Катерина Ющенко, нагороджено Ганну Чміль – голову Державної служби кінематографії України. 

Урочиста церемонія нагородження проходила у формі гуляння - на сцену було винесено три довгі столи, заставлені випивкою і їжею. Отримавши нагороду, лауреати "Молодості" усаджувалися за стіл і святкували свою перемогу прямо перед заповненим публікою залом.

ВідеоПідбиття підсумків фестивалю "Молодість"

ВідеоЗавершено кінофестиваль "Молодість"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: