Небезпечна зйомка

11 акторів постраждало під час зйомки фільму "Валькірія”. Набертає обертів скандал навколо Тома Круза, що грає головну роль у стрічці.

Зйомки фільму "Валькірія"
news.yahoo.com
Під час зйомки фільму про замах на Гітлера постраждали статисти.
Одинадцятеро осіб постраждало в аварії вантажівки на зйомках у центрі Берліна історичної картини "Валькірія" з голлівудською зіркою Томом Крузом у головній ролі, передають німецькі телеканали.

Постраждалі є статистами, що виконували ролі німецьких солдатів, яких в одному з епізодів перевозила армійська вантажівка. На крутому повороті з поки що нез’ясованих причин машина перекинулася, повідомляють телеканали з посиланням на поліцію. Зйомки тимчасово припинено.

Новий історичний фільм "Валькірія" режисера Браяна Синґера оповідає про невдалий замах на Адольфа Гітлера групи вищих офіцерів рейху 20 липня 1944 року. Круз виконує роль керівника змови графа Клауса фон Штауффенберґа, що викликало в Німеччині негативне ставлення через приналежність знаменитого актора до секти саєнтологів.

Зйомки фільму "Валькірія"
news.yahoo.com
У Німеччині обурені тим, що головну роль у фільмі грає Том Круз. На думку багатьох німців, його саєнтологічні переконання негідні пам'яті борців із нацизмом.
Героя опору фашистському режимові, на думку більшості німців, не може грати людина "з сумнівними переконаннями". Особливо заперечував проти Круза в цій ролі син страченого графа Бертольд фон Штауффенберґ.

Політики висловлювали побоювання, що участь адепта саєнтології в фільмі може перетворити "Валькірію" на культову картину секти й тим самим образити пам'ять борців із фашистським режимом, писали німецькі ЗМІ.

Ходили чутки, що на проведення зйомок у місцях колишніх історичних подій міністерство культури довго не давало дозволу через особу Круза, проте представник уряду спростував їх.

За його словами, проблема полягала тільки в тому, що режисер неодмінно хотів зняти ряд епізодів у будівлі колишнього Генштабу, де зараз розташовується меморіал пам'яті учасників опору Третьому рейхові. Саме тут із урахуванням статусу меморіальної будівлі стрічку знімати заборонили, на решту місць дозвіл на зйомки було дано, і 19 липня вони почалися.

Вихід "Валькірії", так назвали учасники змови свою операцію зі знищення фюрера, заплановано на майбутній рік.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: