Новий диск Джексона не зміг очолити американський чарт

Альбом короля поп-музикик "Michael" не зміг очолити чарт Billboard 200. Його випередили Тейлор Свіфт з альбомом "Speak Now" і Сьюзан Бойл з платівкою "The Gift".

Новий альбом Майкла Джексона "Michael", що надійшов в продаж 10 грудня 2010 року, не зміг очолити чарт Billboard 200. При цьому диск піднявся до перших рядків хіт-парадів багатьох країн - у тому числі Німеччини, Італії та Швеції.

У США Майкла Джексона випередили Тейлор Свіфт з альбомом "Speak Now" і Сьюзан Бойл з платівкою "The Gift". За минулий тиждень у Сполучених Штатах було продано 259 тисяч копій "Speak Now" і 254 тисячі копій "The Gift". Альбом "Michael"за той же термін розійшовся тиражем 228 тисяч примірників.

Можливо, на відносно скромний успіх нового диска Джексона вплинув той факт, що матеріал з альбому потрапив в Ынтернет за тиждень до офіційної дати виходу. Крім того, раніше висловлювалися припущення про те, що не у всіх треках з альбому звучить голос самого Майкла.

Нагадаємо, що до альбому "Michael" увійшли треки, роботу над якими Майкл Джексон не встиг завершити. Платівка стала першим з десяти дисків, які компанія Sony планує видати за наступні сім років згідно з договором зі спадкоємцями виконавця.

Читайте також:

У новому альбомі Майкла Джексона "записався" пародист

Новий альбом Майкла Джексона отримав назву

Смерть Майкла Джексона: У поліції Лос-Анджелеса з'явилися нові дані

ВідеоВідбулась прем'єра нового кліпу Майкла Джексона

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: