«Ну, постривай!»

Прем'єра випусків "Ну, постривай!" пройде сьогодні, на кінофестивалі у російському місті Іванові.

Прем'єрний російський показ 19-го і 20-го випусків "Ну, постривай!" пройде сьогодні, 11 липня, на 1-му Міжнародному кінофестивалі імені Андрія Тарковського. 

Над створенням нових серій пригод героїв, що так полюбилися публіці працював син прославленого режисера Вячеслава Котьоночкіна Олексій. 

Вовка в новому випуску озвучив відомий сатирик-пародист Ігор Хрістенко. А Зайця озвучила актриса Ольга Звєрєва. При цьому, як уточнив режисер, "мета зімітувати голоси Клари Румянової і Анатолія Папанова не ставилася, нові актори повинні бути просто автентичні своїм персонажам".
Котьоночкін додав, що ідея продовжити роботу над серіалом прийшла в голову не йому, а  Олександру Курляндському. Він покликав Олексія Котьоночкіна і сказав, що тема не вичерпана, і можна було б подумати над продовженням. 

Котьоночкін-молодший стверджує, що Вовк не змінився, і в цьому - головна цінність проекту.  
Режисер підтвердив, що йдуть переговори про створення нового мультфільму.  Обговорюють тільки чи буде це серіал, або повнометражний фільм у форматі 3D-анимация. Але це буде мультфільм з абсолютно новим сюжетом. 

Перша серія мультфільму "Ну, постривай!" була знята в 1968 році, він швидко завоював глядацькі симпатії і й досі залишається одним з найпопулярніших з радянських мультфільмів. 

Його автор - народний артист Росії Вячеслав Котьоночкін (1927-2000) брав участь в створенні майже ста фільмів, в числі яких "Незвичайний матч", "Жаба-мандрівниця", "Пісня про юного барабанщика" і багато інших. Крім того, Котьоночкін є режисером більше десятка фільмів тележурналу "Фітіль".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: