Обрано десятку найстрашніших музикантів сучасності

Мерлін Менсон і Леді Гага очолили список найстрашніших музикантів.

Мерлін Менсон / Фото: Архів
Журнал Billboard оприлюднив рейтинг найстрашніших музикантів всіх часів. Публікація списку приурочена до святкування Хелловіна, який відзначають з 31 жовтня на 1 листопада. Топ був складений за результатами відповідного опитування серед читачів видання.

Читайте: Зірки влаштували "жахливу" вечірку на Хелловін

Перше місце в рейтингу найстрашніших артистів зайняв Мерлін Менсон. Його відзначили за поєднання "страшної" манери співати, вміння складати похмуру музику, макіяж і манеру одягатися, а також відеокліпи у стилі фільмів жахів.

Видання зазначає, що Менсон міг би стати живим втіленням слова "кошмар". Під час голосування музикант набрав приблизно 36% голосів читачів.

Слідом за Менсоном в рейтингу розмістилася поп-співачка Леді Гага, відома своєю любов'ю до досить екстравагантного вбрання, яке багатьом здається відразливим і навіть страшним. Співачці не вистачило одного відсотка до першого місця - у неї 35% голосів.

Читайте: Хелловін: як створити образ за добу до свята

Slipknot
Третє місце читачі віддали Billboard групі Slipknot. Учасники колективу постають перед глядачами в своїх знаменитих страшних масках і комбінезонах а-ля Ганнібал Лектер з "Мовчання ягнят", за що й отримали таку високу позицію в списку лякливих музикантів (кількість відсотків, набрана Slipknot під час опитування, не називається).

Повністю топ-10 найстрашніших музикантів всіх часів за версією Billboard виглядає так:

1. Мерлін Менсон

2. Леді Гага

3. Slipknot

4. Оззі Осборн

5. Еліс Купер

6. Роб Зомбі

7. Тайлер Оконма (сценічний псевдонім - The Creator)

8. Gwar

9. Insane Clown Posse

10. Джин Сіммонс (Kiss).

Читайте також:

Майкл Джексон очолив топ мертвих багатіїв

Coldplay стали найкращою групою сучасності

Джобс став найвпливовішим чоловіком 2011 року

Повʼязані теми:

Наступна публікація