Одруження Роба Паттінсона і Крістен Стюарт: "Неймовірно, які вони близькі!"

Режисер сутінкової саги переконаний, що сцена весілля у фільмі владалася, тому що "вони разом, а це те, що їм не потрібно грати".

Сутінки-Світанок_8
Сутінки. Світанок
Роберт Паттінсон і Крістен Стюарт, як відомо, одружилися. І нехай це були лише зйомки "Світанку", де до вівтаря вирушили їхні герої, актори, які є парою в житті, дещо для себе винесли з цього досвіду.

Роб, наприклад, усвідомив, наскільки другорядна роль нареченого:

"Наречений на весіллі - це ... реквізит. Ти усвідомлюєш це, навіть просто граючи його роль. У сенсі, це ж настільки очевидно, ЧИЙ це день. Ти стоїш на одному кінці проходу, все зборище - на іншому, і на тобі точнісінько такий костюм, як і у решти хлопців. Хлопці, які намагаються брати участь в організації весілля або просто думають про те, яким воно повинне бути, трохи смішні. Все буде так, як вирішить твоя дружина", - каже він, сміючись.

Дивіться: Перші фотографії з весілля зірки "Сутінків"

Що стосується його власного одруження, то він згоден на все за умови, що костюм у нього буде не безглуздий:)

Сутінки-Світанок_1
Сутінки. Світанок
Крістен під час зйомок цієї сакральної сцени подібними глибокими думками не морочилася, оскільки дуже боялася напартачити:

"Мільйон різних речей крутилося в голові. Я продовжувала говорити собі: "Стоп. Стоп. Стоп! Просто, типу, зроби це. Відчуй все це, інакше ти зараз все зіпсуєш ..." Мені потрібно було всього лише одягти сукню, вийти, встати там, пройти по проходу і побачити Роберта і інших".

Режисер Біл Кондон залишився задоволений тим, як РобСтен все зробили:

"Неймовірно, які вони близькі! - Сказав він People. - Це чудово і, як мені здалося, те, що вони були так розслаблені, додало щось фільму. Тому, очевидно, що в цій частині вони разом, а це те, що їм не потрібно грати".

Читайте також:

Зірки сутінкової саги назавжди "наслідили" на Алеї Слави

Зірка "Сутінків" вийшла заміж за чоловіка, який не бачив жодного її фільму

В інтернеті з'явилися нові кадри з фільму Сутінки. Сага. Світанок

ВідеоГоловні герої про зйомки фільму Сутінки. Світанок

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: