Оголошено конкурс віршів на пісню Тро-ло-ло Едуарда Хіля

Містер Трололо вирішив, що його знаменитій композиції не вистачає слів і оголосив конкурс на кращий вірш.

 Зірка Інтернету Едуард Хіль заявив про те, що стартує міжнародний конкурс на кращі вірші для хіта Тро-ло-ло. Конкурс віршів для хіта, який став настільки популярним серед молоді XXI столітті після його прем'єри, стартує сьогодні, 1 червня 2010 року.

В молоді роки Едуард Хіль збирався присвятити себе опері і свої естрадні концерти він спеціально вибудовував так, щоб разом із естрадними піснями у них звучали й оперні партії - зокрема, знаменита арія Фігаро. Одного разу композитор Аркадій Островський пообіцяв Едуардові Хілю скласти таку пісню, яка б не поступалася знаменитій арії з Севільського цирульника. Так і народився цей хіт гарного настрою.

"Коли я її виконую, то уявляю собі Фігаро - безтурботного, завзятого малого. Можливо, саме своєю душевністю вона і припала багатьом до смаку. У мене виникла думка: а чому б не зібратися всім світом і не придумати для неї слова?" - заявив артист.

На думку виконавця, це можуть бути вірші про кохання, про природу - загалом, про що завгодно і будь-якою мовою світу.

Переможця конкурсу визначить сам Хіль, допомагатимуть йому носії всіх мов, якими буде написано конкурсні тексти. Цілком можливо, що в результаті буде зроблено запис пісні різними мовами світу у виконанні відомих співаків.

Читайте також:

Містер Трололо почав гастролювати

Містер "Трололо" нарощує популярність: ремікси на його пісню б'ють усі рекорди

Едуард Хіль погодився перейменуватися в "Трололомена"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: