Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Музикант Олег Скрипка під час презентації кліпу "Відпустка" продав жовтий "Запорожець", який був головною родзинкою у кліпі.

Лідер гурту "Воплі Відоплясова" Олег Скрипка під час презентації кліпу на пісню "Відпустка", яка відбулась 12 серпня у клубі, на березі Дніпра, влаштував аукціон. Лотом виявився жовтий "Запорожець", на якому учасники гурту катались у кліпі.

Кабріолет-Запорожець був тюнінгований у Запоріжжі, в стінах "Hot Rod Factory".

"Я зателефонував своїм друзям-байкерам, і попросив у них антикварне авто, оригінальний "Запорожець" із хутряним кермом, - розповідає Олег Скрипка. - В результаті через тиждень зателефонували друзі і сказали "Подивись у вікно". Коли я виглянув, побачив синій і жовтий кабріолети-Запорожці. Один із них ми вирішили продати на благодійному аукціоні".

Стартова ціна жовтого автомобіля була 8 тисяч гривень. В результаті його купив Руслан Олексенко за 10 тисяч гривень. Але почувши, що гроші підуть у дитячий табір для дітей з неблагополучних сімей та дітей-сиріт, який щороку проходить на Черкащині, вирішив купити авто за 20 тисяч гривень.

"Авто було зроблено за три робочі дні, хлопці працювали з 10 до 18-ї години, сидіння зроблені по фен-шую, там написано "Віра, надія, кохання, багатство", - розповів Барон Оберхаузен, автор "Запорожця". - Це авто брало участь у заходах, присвячених 50-річчю горбатого "Запорожця".

Читайте також:

Олег Скрипка став гейшею і влаштував японські вечорниці

Олег Скрипка з друзями влаштував суботник

Олега Скрипку висунули у президенти України

ВідеоОлег Скрипка продав "Запорожець" за 20 тисяч

Залиште свій коментар

Вибір редакції