Олена Шоптенко: "Я збираюся здійснити мрію Ігоря Посипайка"

Олена Шоптенко розповіла про свою участь у проекті "Танцюю для тебе".

26-го вересня на "1+1" нарешті стартує третій сезон популярного шоу "Танцюю для тебе". Дев'ять зірок. Дев'ять пар. Дев'ять талановитих дітей, заради яких виступатимуть учасники проекту. І – дев'ять тижнів напружених танцювальних баталій. Однією з "родзинок" майбутнього шоу буде - "битва хореографів".

Окрім головного хореографа проекту Ольги Семєшкіної, в шоу задіяно троє хореографів – Олена Шоптенко, Дмитро Дікусар і Сергій Костецький. Вони вже не будуть самі виступати на паркеті, оскільки всі танцюристи, які стають в пари із зірками, – нові обличчя, але кожен з них опікуватиметься трьома парами учасників і окрім змагання танцюристів, між ними буде професійне протистояння, як постановників і викладачів.

- Олено, коли Ви погодилися брати участь в третьому сезоні шоу, вам Ігор Посипайко не сказав - скільки можна?

- Ні, він не сказав нічого такого. Він підтримав. Він дуже хотів, щоб ми танцювали разом. Хоч в цьому проекті. Але оскільки тепер формат абсолютно інший і я не танцюватиму, а лише ставитиму танці, він нічого не говорив. Але ми з ним робимо всі інші наші проекти. Ми зараз по максимуму працюємо як пара телеведучих. Це вже в принципі, як партнери. Це все нам за великим рахунком теж потрібно.

Олена Шоптенко
1+1
Олена Шоптенко, Дмитро Дікусар і Сергій Костецький - хореографи "Танцюю для тебе"
- Залишилася у нього мрія з вами танцювати на проекті?

- Я в цьому плані збираюся цю мрію здійснити, допомогти. Тому що наскільки нам говорили продюсери у нас є можливість ставити номери і в них же брати участь. Може я насправді спробую в якомусь номері продати цю ідею, щоб ми з ним танцювали. Він насправді займався танцями десять років. Відмінно танцює.

- Ви встигли влітку відпочити?

- Ні, я ще не відпочивала. Я вчилася, цього року вступала у магістратуру. Я навчалася на міжнародній економіці і менеджменті в Київському національному економічному університеті. Закінчила чотири курси, отримала бакалавра, і відразу вступила в магістратуру, тобто мені ще рік залишається, щоб закінчити університет.

- До всього у вас ще і навчання...

- Через те, що у мене були вступні іспити, до яких я готувалася, я нікуди не поїхала, і плюс до всього у мене були спортивні збори. Я сама ще тренуюся.

Шоптенко та Бондарчук
На "Танцюю для тебе" Олена танцювала із Васьою Бондарчуком
- От як раз ви в минулому сезоні шкодували, що змагання пропускаєте.

- От як раз поки було літо, сезону ще не було, ми з партнером багато тренувалися. Насправді дуже так непогано позаймалися. Були в Совіньйоні, в Одесі тиждень. Дуже класні були збори, тренери приїжджали, ми займалися.

- Ви продовжуєте свою професійну кар'єру?

- Так, безумовно!

- Олено, після завершення проекту, ви як спілкуєтеся з вашим партнером Василем Бондарчуком? У вас були такі чуттєві номери..

- Так, ми з Васьою вітаємось, нормально спілкуємося.

- Ваша пара була такою ефектною, емоційною.

- Ну, я вам скажу, що це, безумовно, коли люди працювали стільки часу разом, хоча буває і навпаки. Тому що коли люди живуть в постійній напрузі - це абсолютно інше життя. Це як в реаліті-шоу, за склом. Потім повертаються до свого звичайного життя, спокійного розміреного. І, як правило, забувають про те, що відбувалося до цього.

Читайте також:

Олена Шоптенко мало не покалічила Бондарчука

Бондарчук подарував Олені Шоптенко статуетку танцюючої пари

Влад Яма переміг Олену Шоптенко у кулінарних боях

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: