Оприлюднені телефонні розмови Майкла Джексона з друзями

До рук журналістів потрапили записи телефонних розмов Майкла Джексона. Поп-король повідомляв, що його переслідує мафіозі.

 Телефонні переговори Майкла Джексона з друзями, з яких випливає, що він став приймати сильнодіючі медичні препарату задовго до смерті, стали надбанням гласності. Всі дзвінки, розшифровку яких опублікувала британська газета, були зроблені за 6 років до смерті Джексона.

Плівки, на яких Джексон просить грошей, відчуває параноїдальний страх і залишає повідомлення на автовідповідачі, були передані редакції американської журналісткою Дафною Барак, яка пише книгу про наркотичну залежність співака. А до неї ці касети потрапили від друзів Джексона, які побажали залишитися невідомими.

На одній із плівок Джексон квапливо говорить про те, що його життя наражається на небезпеку:

"Це Майкл. Я дзвоню в дуже важливій справі. Мені потрібні гроші. Я дуже переживаю за своє життя, до мене доходять чутки, що Х (Джексон називає ім'я) як і раніше намагається до мене дістатися, тому я хочу переїхати. Мені потрібно кудись сховатися".

На іншому записі, співак розтягуючи слова, каже: "Це Майкл ... Уф, зараз 4.30 ранку, тому я трохи сонний (Сміється). Я, дійсно, відчуваю себе пошарпаним. Прослухай повідомлення, яке я тобі залишив пару днів тому. Я дуже переживаю, я не довіряю цій людині. Ми вважаємо, що він - італійський мафіозі. Будь ласка, допоможи мені в цьому".

Дафна Барак вважає, що на цьому записі Джексон перебуває під впливом наркотиків.

Читайте також:

Авторський текст "Billie Jean" Джексона виставлено на аукціон

Лікарю Джексона заборонили виписувати пацієнтам заспокійливі

ФБР оприлюднило секретні документи про життя Джексона

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: