Опубліковано "список ворогів" Майкла Джексона

Як виявилось у Майкла Джексона був "список ворогів". До нього увійшли люди, які зруйнували Майклу життя.

Майкл Джексон
AFP
Опубліковано "список ворогів" Майкла Джексона
Співак Майкл Джексон зберігав "список ворогів", в якому значилося і ім'я знаменитого ізраїльського ілюзіоніста Урі Геллера. Про це розповів менеджер зірки Дітер Візнер. Список містив імена людей, які, як вважав Джексон, зруйнували його життя.

"Я якось запитав його: "Майкл, що ти робиш? – згадує Візнер, і той відповів: "Ці люди переслідують мене, і вони хочуть зруйнувати моє життя".

Після раптової смерті Джексона в серпні цього року, Геллер зізнався в декількох інтерв'ю, що його стосунки із зіркою були розірвані після того, як в 2002 році Мартін Башир зняв про Джексона досить суперечливий документальний фільм.

Джексон винив в цьому Геллера, який свого часу представив Башира "королю поп-музики". Відразу після смерті Джексона Геллер кілька разів говорив, що ще коли вони були друзями, то розходилися в поглядах у зв'язку з лікарською залежністю зірки. Він додав, що зовсім не був здивований тим, що при розтині Джексона в його організмі була виявлена смертельна доза "Пропофола".

Візнер заявив, що написав документ, який буде переданий найближчим соратникам Джексона. У цьому папері представлений список імен, підготовлений його клієнтом. Серед інших імен в списку ворогів значаться окружний прокурор Том Снеддон, який звинуватив зірку в розбещенні малолітніх в 1993 році, а також адвокат-феміністка Глорія Оллред, яка підняла питання про здатність Джексона виховувати своїх дітей.

Читайте також:

Джексон-ангел з'явився на обкладинці Sunday Times

З'явився трейлер до фільму "Майкл Джексон: Ось і все"

Смерть Майкла Джексона офіційно визнано вбивством

Восковий Джексон з'явився в голлівудському музеї мадам Тюссо

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: