Орбакайте зніме сина у оскароносного режисера

Крістіна Орбакайте поговорила з оскароносним режисером Флоріаном Хенкель фон Доннерсмарком про можливість зняти у наступному його фільмі сина Нікіту.

Співачка Крістіна Орбакайте домовилася з оскароносним режисером Флоріаном Хенкель фон Доннерсмарком про зйомки її сина Нікіти в його наступному фільмі.

Діалог популярної російської співачки й відомого німецького режисера Флоріана Хенкель фон Доннерсмарка відбувся після прем'єри фільму "Турист", яка відбулась в кінотеатрі "Жовтень". Анджеліна Джолі і Джонні Депп до Москви так і не доїхали, а ось творець фільму, який в молодості 2 роки провів у Росії, вивчаючи мову, з радістю повернувся сюди через 18 років.

Нечастий гість кінопрем'єр Крістіна Орбакайте дуже несподівано з'явилася в "Жовтні", чим украй здивувала і організаторів, і журналістів. В оточенні своїх помічників і подруг Орбакайте проїхала в ресторан і тільки звідти пройшла в зал.

Після перегляду російська поп-діва не особливо поспішала додому: разом зі своєю свитою вона пішла в бар на першому поверсі кінотеатру. Судячи з розслабленої атмосфері і замовленої пляшки вина, Орбакайте явно чекала якоїсь важливої зустрічі. 

Незабаром до Орбакайте приєднався фон Доннерсмарк. Близько п'яти годин вони захоплено про щось розмовляли і час від часу піднімали келихи з білим вином в повітря. Співачка іноді піднімала очі на плазму, де транслювався трейлер комедії "Елки". Побачивши на екрані свого старшого сина Нікіту, Крістіна щиро раділа і вказувала Флоріану на нього.

"Крістіна і пан Хенкель фон Доннерсмарк обговорювали можливість участі Нікіти Преснякова у черговому проекті режисера, - розповіли друзі співачки. - Поки що проект на стадії розробки, тому всі подробиці тримаються в секреті".

Читайте також:

Крістіна Орбакайте не задоволена успіхами старшого сина

Орбакайте не пустили до школи побачити сина

Крістіна Орбакайте стала стриптизеркою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: