Оушен пасе задніх

Хто би міг подумати, що сіквел "Фантастичної четвірки" у прокаті матиме більший успіх за зіркових "13 друзів Оушена"! проте реальність така.

Фантастична четвірка
Сіквел "Фантастичної четвірки" захопив лідерство в американському прокаті, зібравши за вік-енд 57,4 млн, випередивши таким чином свого попередника, фільм 2005 року. Згідно з підрахунками, середні збори склали 15 000 з кожного з 3959 кінотеатрів. На другому місці американського бокс-офісу - "Тринадцять друзів Оушена".

Чергові пригоди Оушена і його друзів принесли у касу за минулий вік-енд 19,1 млн., довівши загальні збори за 10 прокатних днів у Північній Америці до 69,8 млн., повідомляє Reuters. На третій позиції - комедія "Трошки вагітна", що зібрала у прокаті 14,5 млн.

Варто зазначити, що "Фантастична четвірка 2: Вторгнення Срібного серфера" одержала, у тому числі за бажанням студії 20th Century Fox, рейтинг PG (для неповнолітніх перегляд тільки з батьками), а не PG-13 (перегляд дозволений з 13 років тільки з батьками), що залучило значно більшу глядацьку аудиторію, ніж у випадку з першою частиною "Фантастичної четвірки".

"Так, ми вирішили зробити це кіно більш доступним для сімейного перегляду", - заявив Кріс Аронсон, відповідальний за дистрибуцію продукції компанії Fox. Однак, як зазначає ряд західних ЗМІ, це залучило і "пару зайвих сімейних доларів".

На четвертому місці в американському бокс-офісі розташовуються треті "Пірати Карибського моря" (12 млн. за вік-енд і 273,8 млн. усього), анімація Лови хвилю - на п’ятому місці (9,3 млн.). Небагато від неї відстає ще один мультфільм - "Шрек Третій" (9 млн.).

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: