Памела Андерсон заспіває пісню з одного слова

Епатажна Памела Андерсон у свої 43 роки вирішила стати співачкою. Вона запише пісню із Річі Річем. У пісні Пем заспіває лише одне слово "high".

Памела Андерсон і Річі Річ
Getty Images/Fotobank
Памела Андерсон і Річі Річ запишуть сингл
Минулого тижня продюсер Річі Річ, друг Памели Андерсон, повідомив, що його подруга вирішила спробувати себе як поп-співачки і в даний час записує дебютний сингл, який носитиме назву високого і присвячуватиметься світу високої моди.

За словами Річа, Памела записує цей сингл разом з ним. Пем пояснила йому з самого початку, що не збирається виконувати "щось складне", і тому вони вирішили обмежити її участь у приспіві все одним словом "high".

Річ також повідомив, що під час лютневого Тижня моди він і Пем представлять нову лінію одягу A*Muse.

На офіційному сайті Памели Андресон немає ні слова про цей "проект", зате є різдвяне послання від самої "Пем", в якому вона пропонує пам'ятати лише найкраще, що було в житті. Памела закликає не сваритися, повертатися до старих друзів, писати любовні послання, тримати слово, довіряти людям, прощати і не забувати просити вибачення, співати і танцювати і так далі.

Про те, що Пем дійсно захоплювалася музикою, можна було судити з її осіннім лондонським фотографіям. Але тоді ніхто не припускав, що Памела Андерсон на 43-му році життя вирішиться записувати власний сингл - нехай навіть і що складається з одного слова.

Читайте також:

Памела Андерсон влаштувала шоу на подіумі

Гола Памела Андерсон знову на подіумі

Відверту рекламу з Памелою Андерсон заборонили транслювати

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: