Мультфільми отримали нагороди

Учора в Києві визначали переможців анімаційного фестивалю "Крок".

Пластилінова ворона (Фото: www.u-mama.ru)
Родзинка мультяшного фестивалю - спеціальний приз "Пластилінова ворона". (Фото: www.u-mama.ru)
Учора в Києві визначали переможців анімаційного фестивалю "Крок". Українці цьогоріч не отримали жодної нагороди. Знавці кажуть: таланти є - грошей немає.

Експерти зазначають: народившись українсько-російським, фестиваль став повноцінно міжнародним. І зараз, нічим не поступається аналогічним конкурсам світу.

Нагород на "Кроці" було чимало – за експресію, гумор, легкість і навіть за філософське осмислення руху в часі. Найбільше їх отримали російські аніматори.

Це робота московської студії "Пілот", яку свого часу заснував вихідець з України Олександр Татарський. Нещодавно він пішов із життя, тому цьогорічний "Крок" було присвячено його пам'яті. Заснували і спеціальний приз імені Татарського "Пластилінова ворона" - за найвищий пілотаж. Його отримав південнокорейський режисер за стрічку "Татусь-вовк".

Володар Гран-прі - фільм британського аніматора Луїса Кукаоба "Сестри Пірс".

Президент фестивалю з російського боку, автор мультика "Жив-був пес", Едуард Назаров побачив чимало нових талантів. А найбільше його тішить, що в анімацію на провідне місце знову повертається творець. 

Едуард Назаров: "Нарешті комп'ютер починає трохи здаватися під тиском художника, тому що зовсім було божевілля: до комп'ютера залізали будь-які руки й робили що хотіли, виходила повна нісенітниця, трохи зрушується ця справа. Але це ще довгий шлях, звичайно, приручити комп'ютер досить важко”.

Мультиками зможуть насолодитися не лише знавці. Конкурсну програму ще раз покажуть у Будинку кіно.

ВідеоПереможці фестивалю мультфільмів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: