Перший конктракт The Beatles розіграють серед меломанів

Серед меломанів усього світу розіграють перший контакт ліверпульської четвірки - гурту The Beatles.

Меломани всього світу дістали унікальну можливість взяти участь в конкурсі на право стати володарем історичного документа – першого контракту, підписаного учасниками The Beatles.

Взяти участь в конкурсі може будь-яка 18-річна людина, зареєструвавшись на сайті компанії Imagine і стати кандидатом на здобуття одного з найкоштовніших документів в історії музики.

Вартість реєстрації складає 10 фунтів стерлінгів. Умови конкурсу прості – учасникові пропонується вгадати, яка аукціонна вартість першого контракту The Beatles. Папір з підписами учасників четвірки був застрахований на 500 тисяч фунтів.

Знаменита угода "бітлів" з менеджером Браяном Епштейном була підписана 1 жовтня 1962 року. Саме з іменем Епштейна пов'язані перші успіхи The Beatles – під його керівництвом молодий колектив досягнув успіху спочатку на батьківщині у Великобританії, а потім і за її межами.

The Beatles. контракт
Перший конктракт The Beatles розіграють серед меломанів
Під документом 47-річної давності стоять підписи всіх учасників The Beatles – Джона Леннона, Пола Маккартні, Джорджа Харрісона і Рінго Старра.

Нагадаємо, що формально найпершим контрактом, підписаним між The Beatles і Епштейном, вважається попередній договір, оформлений 24 січня 1962 року. Проте особливістю цього паперу стала відсутність під нею підпису самого менеджера. Епштейн вирішив залишити документ відкритим, щоб мати можливість відмовитися від умов операції – річ у тому, що він пообіцяв залишити роботу керівника справами музикантів в тому випадку, якщо не зможе вибити для своїх підопічних хорошого контракту з лейблом.

Перший сингл The Beatles – "Love me Do" - був записаний вже 5 жовтня 1962 року. Для того, щоб штучно підвищити популярність своїх підопічних, Епштейн сам купив 10 тисяч екземплярів пластинки.

Читайте також:

Продюсер The Beatles і Тіни Тернер сів на 19 років за вбивство

Поліція заборонила вшанувати пам'ять The Beatles

Ватикан пробачив Джона Леннона

Пісні "Бітлз" звучатимуть у комп'ютерній грі
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: