Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Після 10 років мовчання гурт "Аква Віта" відродився

Гурт "Аква Віта" запалював українські дискотеки середини дев’яностих. Підлітки влаштовували цілі вистави у дворах під їхню музику.

Гурт "Аква-Віта" був одним з найпопулярніших гуртів 90-х. Гастролі, концерти, шанувальники. Здавалося, у артистів було все. Однак про розкіш відомий гурт навіть не мріяв.

Останній альбом вони випустили 2000-го і розійшлися. Вже сьогодні визнають - вони не готові були адаптуватися до нових вимог і публіки, і музичного ринку: "Скупили всі радіо і ТВ, на жаль не українці, і ці люди не були зацікавлені, щоб звучала наша, українська пісня. Нас просто по-тихеньку витравили, усіх!".

Ірина Філатова пробувала себе у сольній кар'єрі. Врешті стала стюардесою. Ігор Балан - писав музику для інших виконавців.

І ось десять років потому, в Україні з'являється нова "Аква Віта". Дует уже має першу спільну пісню. Текст, до речі, написала колега Ігоря у "Території А" - Марина Одольська.

Лише три роки тому в Ігоря з'явилася своя квартира, він одружився і став татом донечки.

Не забуває про музичне минуле й Ірина Філатова. Колишня "Аква Віта" пробує свої сили у проекті каналу 1+1 -"Голос країни".

Читайте також:

Вагітна третьою дитиною Оля Юнакова знялася оголеною

LOBODA зав’язує з блокбастерами

Макс Барських заробив перший мільйон

ВідеоАква-Віта під прицілом ТСН-особливе

Залиште свій коментар

=

Вибір редакції