Після розриву з коханим Анастасію Стоцьку втішає співак Нікіта

Співачку Анастасію Стоцьку розважає її друг, співак Нікіта. Він подарував Насті квіти, коня та запросив на вечерю.

Анастасія Стоцька, Нікіта_6
Экспресс-газета
Анастасія Стоцька та Нікіта
Співачка Анастасія Стоцька недовго залишалася одна і вже через два тижні після розриву з коханим знайшла нового бой-френда.

Анастасія Стоцька, нещодавно розлучилася зі своїм партнером по "Танцях з зірками 2010" Олексієм Леденьовим, закрутила новий роман зі співаком Нікітою.

Після яскравого, але нетривалого роману Анастасії Стоцької з партнером по проекту "Танці з зірками" Олексієм Леденьовим, давній друг і колега співачки Нікіта, як справжній джентльмен не міг залишити Настю одну. І одним з перших з'явився на порозі її будинку з квітами та іграшками, а також з запрошенням на романтичну вечерю до ресторану.

"Я навіть не очікувала, що до мене прийде Нікіта, - розповідає співачка. - Ми з ним вже багато років дружимо і відчуваємо, коли нам погано. Він якось мені навіть розповідав, що закоханий у мене, але я тоді не прийняла це всерйоз".

Нікіта приніс Стоцькій величезний букет з сімнадцяти різнокольорових тюльпанів і великого плюшевого коня. Крім цього на знак підтримки він прийшов у футболці із зображенням оголеної співачки.

"Звідки?" - здивувалася Стоцька.
"Спеціально купив і ношу тепер, - відповів Нікіта. - Вона вже стала моєю улюбленою футболкою. Я буквально в ній живу".

Давні приятелі Нікіта і Настя весь вечір просиділи на літній веранді відомого московського ресторану, жартували. І поїхали разом пізно вночі у відмінному настрої.

Читайте також:

Кіркоров подарував Стоцькій сукню за 20 тисяч доларів

Між Кіркоровим та Стоцькою знову спалахнула пристрасть

Playboy роздягнув Анастасію Стоцьку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: