Після скандального виступу Емі Вайнхаус зірвала гастролі

Скандалістка Емі Вайнхаус скасувала деякі із заздалегідь запланованих концертів в рамках європейського туру через провал у Сербії.

Співачка Емі Вайнхаус скасувала деякі із заздалегідь запланованих в рамках європейського туру концертів, не пояснюючи причин. Однак той факт, що повідомлення про скасування частини туру виникло на наступний день після ганебного провалу в Сербії, коли співачка з'явилася на сцену з великим запізненням і в неадекватному стані і була обсвистана публікою, дозволяє припустити, в чому полягає причина цього рішення.

Як повідомлялося, суботній концерт Емі Вайнхаус в Белграді ознаменувався скандалом: Емі вийшла на сцену лише через годину після початку концерту, її хитало, а при спробі почати співати, співачка не змогла згадати слів своїх пісень. Глядачі почали різкими криками висловлювати свій протест щодо очікувань, що не поліпшило ситуації. Зрештою, Емі, похитуючись, повернулася за лаштунки, залишивши свій гурт догравати на самоті.

Сербські ЗМІ описали виступ Вайнхаус перед двадцятьма тисячами прихильників, як "катастрофу" і "найгірший концерт в історії Белграда". Квитки обійшлися глядачам в 40 євро - вкрай висока ціна для країни, в якій середня заробітна плата складає всього 300 євро на місяць.

Концерт Вайнхаус в Белграді мав стати першим у турі Європою. Але після провалу співачка, яка вже багато років бореться з пристрастю до алкоголю і наркотиків, була змушена скасувати запланований на 20 червня концерт у Стамбулі і виступ в Афінах, який мав відбутися в середу.

Читайте також:

Емі Вайнхаус купила "Тюрягу"

Емі Вайнхаус потрапила до лікарні через свої силіконові груди

Емі Вайнхаус знову застукали п'яною

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: