Пітер Джексон отримав перемогу над New Line Cinema

Пітер Джексон, творець трилогії "Володар кілець", отримав першу, ще не остаточну перемогу над кінокомпанією New Line Cinema.

Питер Джексон
Як ми їх, а? (Фото: data-allocine.blogomaniac.fr)
Пітер Джексон, новозеландський кінорежисер, творець трилогії "Володар кілець", отримав першу, ще не остаточну перемогу над кінокомпанією New Line Cinema, яку він підозрює в приховуванні десятків мільйонів доларів, отриманих від прокату фільму і продажу DVD-записів, що належать йому. Суддя, що розглядав позов Джексона і його компанії Wingnut Films до New Line, оштрафував відповідача на 125 тисяч доларів за ненадання документів, що стосуються фінансових зобов'язань перед Джексоном. Власне судовий розгляд відбудеться в січні 2008 року, уточнює видання The Hollywood Reporter.

Reuters відзначає, що New Line Cinema не тільки оштрафували, але і зобов'язали найняти сторонню компанію, яка займеться пошуком в архівах NLC внутрішнього листування, що стосується гонорарів Джексона. Це може обійтися кінокомпанії ще в мільйон доларів.

Розгляд між режисером і кінокомпанією затримує роботу над фільмом "Хоббіт", умовно званому пріквелом до "Володаря кілець". Передбачалося, що режисером картини стане Джексон, але із-за тяжби компанія відмовилася мати з ним справу. Втім, в серпні 2007 року з'явилися повідомлення, що NLC веде таємні переговори з Джексоном про повернення до проекту.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: