Плакат, написаний рукою Леннона, піде з молотка

Плакат з написом "Любов і світ", який написав Леннон продадуть на аукціоні.

плакат Леннона
Плакат, написаний рукою Леннона, піде з молотка
Плакат з написом "L'amour Et La Paix" (у перекладі з франц. - "Любов і світ"), зроблений під час знаменитої акції Джона Леннона і Йоко Оно "В ліжку за мир", яка пройшла в 1969 році в канадському готелі Queen Elizabeth, продадуть на аукціоні.

Торги, організатором яких виступив аукціонний будинок Christie's, призначені на 1 липня. Очікується, що від продажу аркуша з написом французькою мовою, вдасться виручити щонайменше 70 тисяч доларів. Окрім плаката з молотка також пустять і фотографію, на якій Леннон і Оно на тлі зробленої чорним маркером напису "L'amour Et La Paix".

Коментуючи майбутній аукціон, представник Christie's відзначив, що виставлений на торги плакат є уособленням "дивної політичної чуйності" музиканта.

"Леннон не випадково зробив напис саме французькою мовою – таким чином він відреагував на хвилювання, що спалахнули в Квебеку під час виступів канадців для франко-сепаратистів з FLQ" (Фронт звільнення Квебека –), - заявив один з організаторів аукціону.

Леннон передав листок із слоганом "L'amour Et La Paix" письменникові і активістові антивоєнних рухів Бену Апфельбауму, який відвідував пару під час канадської акції "В ліжку за мир". Імовірно, музикант віддав плакат своєму гостю, коли збирав речі після закінчення "лежачого мітингу".

Під час цієї акції Леннон написав композицію "Give Peace а Chance", рукописний текст якої був проданий на аукціоні Christie's в Лондоні влітку 2008 року. Лот був викуплений за 421 тисяча фунтів (майже 490 тисяч євро).

Читайте також:

Концерт Джона Леннона в Торонто видадуть на DVD

Джон Леннон був онаністом

П'яного Леннона продали за 30 тисяч

Покійний Джон Леннон рекламує ноутбуки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: