Поцілунок Ріанни та Спірс викликав гнів батьків неповнолітніх

Пристрасний поцілунок Ріанни та Брітні Спірс на церемонії нагородження премії Billboard викликав незадоволення у батьківської ради телебачення.

Батьківська рада телебачення (Parents Television Council) обурилася виступом Брітні Спірс і Ріанни, які з'явилися в прайм-тайм на американському телеканалі АВС у рамках трансляції c церемонії нагородження премії журналу Billboard.

На думку батьківської ради, такі сцени не повинні з'являтися о 8 вечора на одному з найбільших каналів країни. Рада пообіцяла відправити скаргу власникам каналу - компанії Disney. Члени батьківської ради порахували, що виступ дівчат був не випадковістю чи непорозумінням, а цілеспрямованою акцією з розбещення малолітніх глядачів.

Церемонія Billboard, яка супроводжувалася масштабним концертом, відбулася 22 травня в Лас-Вегасі. Для виконання пісні Ріанни "S&M" поп-співачки з'явилися на сцені в костюмах, стилізованих під садомазо. Виступ Ріанни і Брітні закінчився поцілунком дівчат.

Кілька років тому Брітні Спірс вже цілувалася з жінкою на сцені - це була Мадонна на церемонії MTV Video Music Awards в 2003 році. Публікація фотографій цього моменту також закінчилася скандалом для деяких видань.

Читайте також:

Ріанна і Брітні Спірс заспівали разом

Трек Ріанни зняли з ефіру через зайву популярності співачки

Ріанну зі сцени забрала "швидка"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: