Поцілунок Ріанни та Спірс викликав гнів батьків неповнолітніх

Пристрасний поцілунок Ріанни та Брітні Спірс на церемонії нагородження премії Billboard викликав незадоволення у батьківської ради телебачення.

Батьківська рада телебачення (Parents Television Council) обурилася виступом Брітні Спірс і Ріанни, які з'явилися в прайм-тайм на американському телеканалі АВС у рамках трансляції c церемонії нагородження премії журналу Billboard.

На думку батьківської ради, такі сцени не повинні з'являтися о 8 вечора на одному з найбільших каналів країни. Рада пообіцяла відправити скаргу власникам каналу - компанії Disney. Члени батьківської ради порахували, що виступ дівчат був не випадковістю чи непорозумінням, а цілеспрямованою акцією з розбещення малолітніх глядачів.

Церемонія Billboard, яка супроводжувалася масштабним концертом, відбулася 22 травня в Лас-Вегасі. Для виконання пісні Ріанни "S&M" поп-співачки з'явилися на сцені в костюмах, стилізованих під садомазо. Виступ Ріанни і Брітні закінчився поцілунком дівчат.

Кілька років тому Брітні Спірс вже цілувалася з жінкою на сцені - це була Мадонна на церемонії MTV Video Music Awards в 2003 році. Публікація фотографій цього моменту також закінчилася скандалом для деяких видань.

Читайте також:

Ріанна і Брітні Спірс заспівали разом

Трек Ріанни зняли з ефіру через зайву популярності співачки

Ріанну зі сцени забрала "швидка"

ВідеоПоцілунок Ріанни та Брітні Спірс на церемонії Billboard

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: