Покійний Джон Леннон рекламує ноутбуки

Через 28 років після смерті учасника знаменитого гурту Beatles Джона Леннона в ефір американського телебачення виходить рекламний ролик за його участю.

Легендарний музикант закликає всіх підтримати благодійну акцію фонду "Ноутбук для кожної дитини".

У рекламі колишній учасник "Ліверпульської четвірки" закликає людей на всій території США взяти участь у благодійній програмі, метою якої є забезпечення персональними портативними комп'ютерами на сонячних батареях дітей з країн третього світу.

Для створення ролика режисер використав знамениту пісню Beatles Imagine. Голос і зовнішній вигляд Леннона повністю змодельовано за допомогою комп'ютерних технологій.

Фонд "Ноутбук для кожної дитини" було створено у 2005 році на базі Массачусетського технологічного інституту. Випуск ноутбуків на сонячних батареях почався в кінці минулого року. Собівартість одного такого комп'ютера складає менше 200 доларів.

Нагадаємо, що 8 грудня 1980 року музиканта вбив п'ятьма пострілами в спину психічно неврівноважений громадянин США Марк Чепмен.

У рейтингу найбагатших померлих знаменитостей, який щорічно складається американським журналом Forbes, у 2007 році Леннон посів друге місце. За минулий рік він заробив 44 мільйони доларів.


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: