Пол Маккартні вперше за 5 років їде у турне

22 грудня Пол Маккартні дасть перший концерт під час свого європейського турне.

Cер Пол Маккартні - вперше за останні п'ять років - виступить у шести містах, зокрема в Берліні та Парижі, а завершить серію концертів 22 грудня на лондонській арені О2.

В О2 (колишньому "Куполі тисячоліття") Маккартні виступить уперше. Востаннє в британській столиці колишній участник "Бітлз" давав концерт на арені "Ерлс корт". Квитки надійдуть у продаж у понеділок, 26 жовтня.

Перший виступ у рамках майбутнього європейського турне Маккартні відбудеться 2 грудня в Гамбурзі: там "Бітлз" у 1960-62 роках набували досвіду "живих" виступів у місцевих клубах.

"Для мене це шанс привезти нашу нинішню музику туди, де це все починалося - від Гамбурга до Лондона - і виступити в інших містах. Дуже хочеться закінчити рік на хорошій ноті", - говорить сер Пол.

Лондонська арена О2 - не зовсім незнайоме йому місце. Там він проводив репетиції для свого європейського турне 2004 року, яке завершилося тріумфальним виступом на фестивалі в Гластонбері.

Грудневий виступ Маккартні стане для нього найбільшим у Британії в 2009 році, проте сер Пол з'явиться ще і 12 листопада в Альберт-Холі на доброчинному концерті на користь організації Children in Need, яка надає допомогу дітям.

Читайте також:

Дитяче фото Маккартні продадуть на аукціоні

Пол Маккартні виступатиме до кінця своїх днів

Маккартні за сім секунд продав 4 тисячі квитків

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: