Пол Ньюман іде з кіно...

Один із найвідоміших акторів Голівуду Пол Ньюман, заявив, що припиняє акторську кар'єру.

Пол Ньюман іде з кіно...
Один із найвідоміших акторів Голівуду, дев'ятикратний номінант на "Оскар", Пол Ньюман, заявив, що припиняє акторську кар'єру. 82-річний Ньюман зіграв головні ролі у понад 50 фільмів, 9 разів номінувався на премію "Оскар". Ньюман заявив у інтерв'ю одному з американських телеканалів, що "більше не в змозі працювати на тому рівні", на якому б йому хотілося, він скаржиться на здоров'я, погану пам'ять і часткову втрату працездатності. "Я думаю, що кіно тепер для мене - закрита книга", - заявив актор.

Раніше Пол Ньюман вже одного разу заявляв про намір залишити кінокар'єру – про це було оголошено в інтерв'ю телеканалу ABC близько двох років тому. Тоді він говорив, що має намір знятися хоч б іще в одному фільмі, але з тих пір не знімався, нагадує ГАЗЕТА.GZT.ru.

Серед фільмів, у яких грав Пол Ньюман, варто згадати "Афера" (The Sting, 1973), Холоднокровний Люк (Cool Hand Luke, 1962), "Людина-макінтош (The Mackintosh Man, 1973) ", "Кішка на розжареному даху" (Cat On а Hot Tin Roof, 1958), "Солодкоголоса птаха юності" (Sweet Bird оf Youth, 1962), "Гравець" (The Hustler, 1961), а також "Колір Грошей" (The Color of Money) Мартіна Ськорсезе, за яку артист в 1987 році отримав премію "Оскар" у номінації "Кращий актор".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: