Пол Роджерс пішов з гурту Queen

Вокаліст Пол Роджерс вийшов зі складу легендарної групи Queen.

Про розпад проекту Queen + Paul Rodgers, що існував з 2004 року, розповів сам музикант в інтерв'ю Billboard. Втім, розставання пройшло мирно, і Роджерс не виключає, що співпраця може продовжитися.

"Зараз ми відпочинемо від цього, - зізнався музикант. - Моя співпраця (з музикантами Queen Брайаном Меєм і Роджером Тейлором) була такою ж, як моя угода з Джиммі (Пейджем) в The Firm, - вона ніколи не розглядалася як якась постійна співпраця".

"Я думаю, ми досягли великих успіхів. Ми провели два світові турне, зробили пару "живих" записів і випустили студійний альбом" (малоуспішний "The Cosmos Rocks", що вийшов у 2008 році, - ред.). До того ж Роджерс не відкидає можливості продовжити роботу з колективом Queen: "Це схоже на відкриту книгу. Якщо вони запропонують зробити щось для добродійності або щось на зразок цього... я із задоволенням візьму участь".

Реакція решти музикантів Queen на заяву свого екс-вокаліста поки невідома. У свою чергу, Роджерс вже повернувся у створену ним групу Bad Company, яка в червні вирушить у невелике американське турне на підтримку свого нового DVD "Hard Rock Live".

Минулого року Queen + Paul Rodgers виступили на добродійному концерті в Харкові, присвяченому боротьбі зі СНІДом. На площу і прилеглі вулиці прийшли понад 300 тисяч людей.

Читайте також:

Queen перевидадуть на вінілі

Queen перевидасть усі альбоми

На концерт Queen в Харкові прийшло 300 тисяч людей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: