Половина росіян не в курсі, хто представить країну на "Євробаченні"

Більше половини російських громадян не знають, хто представляє країну на міжнародному пісенному конкурсі Євробачення-2009.

Більшість росіян (71%) знають про те, що музичний конкурс Євробачення у цьому році відбувається у Москві, однак 56% респондентів не змогли назвати виконавця, який представляє Росію на Євробаченні.

Про це в четвер, 14 травня, повідомили соціологи ВЦВГД за результатами опитування, що проводилося 9-10 травня у 140 населених пунктах в 42 областях, краях і республіках РФ.

Трохи більше третини респондентів (35%) правильно назвали Анастасію Приходько, 4%, не вказуючи імені, повідомили, що від Росії виступає українська співачка, а 1% - думають, що Росію на Євробаченні, як і минулого року, представить Діма Білан.

При цьому більше половини росіян (56%) позитивно ставляться до конкурсу Євробачення, з них 37% уважно спостерігають за виступами, 19% трансляції не дивляться. Майже третина громадян до конкурсу ставляться нейтрально (32%), 5% негативно, а 6% взагалі нічого не знають про нього.

Найбільше Євробаченням цікавляться мешканці середніх міст (43%), жінки (43%) і 18-24-річні (50%). Навпаки, нейтральне ставлення до Євробачення найчастіше демонструють жителі столиць (47%), чоловіки (37%) та 25-59-річні респонденти (34-36%).

Майже половина (47%) опитаних планують дивитися трансляцію фіналу Євробачення. Серед них переважно будуть мешканці середніх міст (53%), жінки (54%) і 18-24-річні (64%).

37% росіян не планують дивитися фінал конкурсу, і частіше про це повідомляли в ході опитування москвичі, петербуржці і мешканці інших великих міст (45-46%), чоловіки (45%) і росіяни у віці від 60 років і старше (47%) .

Нагадаємо, сьогодні, 14 травня, відбудеться другий півфінал, в якому бере участь представниця України Світлана Лобода. Вона виступить під номером 17. Як повідомлялося, під час другого півфіналу українці мають право голосувати за виконавця, який сподобався.

Читайте також:

Переможця "Євробачення" оголосять з космосу

Визначено порядок виступів перших півфіналістів у фіналі "Євробачення"

Біля СК Олімпійський, де проходить "Євробачення", знайшли шість патронів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: