Пономарьов став "Найталановитішим співаком України"

Список найбільш обдарованих співаків, на думку українців, одноосібно має очолювати Олександр Пономарьов.

Рейтинг найталановитіших співаків України було укладено за результатами телефонного опитування "Першої рейтингової системи" у п’яти великих містах держави.
 
Олександр Пономарьов заручився підтримкою п’ятої частини всіх опитаних, значно відірвавшись від конкурентів. На другому місці Святослав Вакарчук – 7% респондентів визнали його талант. Далі з мінімальним відставанням один від одного розташувалися інші виконавці. Номінально крім двох названих співаків до першої п’ятірки увійшли оперний тенор Володимир Гришко, естрадний співак Віктор Павлік і соліст гурту "Тартак" Олександр Положинський.  
 
10% опитаних відповіли, що не знають талановитих українських чоловіків-виконавців, а 28% респондентів вагались з вибором. Під час аналогічного опитування про найталановитіших українських співачок з відповіддю вагалися тільки 6% людей, а жодної виконавиці не назвали 2% опитаних.       
 
Ставлення до виконавця жінок і чоловіків різнилося лише у випадку Пономарьова й Вакарчука. Лідер гурту "Океан Ельзи" більше до вподоби чоловікам, а прихильників Олександра Пономарьова значно більше серед жінок. Серед чоловіків виявилось більше тих, хто не назвав жодного співака чи вагався.
 
Зі зростанням віку респондентів зростала популярність Олександра Пономарьова та Володимира Гришка. Серед прихильників Святослава Вакарчука обернена вікова тенденція. Поміж тих, хто визнає його найталановитішим українським співаком, суттєво переважали опитані віком від 18 до 30 років.                           
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: