Португалія в Києві!

З 1 по 3 червня в Києві пройде Фестиваль португальського кіно.

З 1 по 3 червня в Києві пройде Фестиваль португальського кіно. Його проведе посольство Португалії в Україні.

Надзвичайний і Повноважний посол Португалії в Україні Жозе Мануель Вієгаш повідомив, що він особисто відібрав на фестивальний показ п’ять стрічок різних режисерів - як видатних художників, так і представників нового покоління, які у своїх роботах мистецьки відобразили розвиток португальського кінематографу, починаючи з 70- х років минулого сторіччя і до наших днів.

За словами Вієгаша, у програмі представлені різні жанри - і комедія, і драма, і фантастика, і релігійна тематика. За переконанням посла, "ці стрічки є відображенням сучасного португальського суспільства, у якому тисячі українців знаходять свої домівки".

Вієгаш зазначив, що проведення Фестивалю португальського кіно в Україні не було б можливим без допомоги Національного союзу кінематографістів України, оскільки через певну економічну кризу, яка сьогодні існує в Португалії, фінансування іноземних представництв та їхня діяльність є дуже обмеженою.

Найстарішою стрічкою програми є комедія Минуле і сучасне (1971) режисера Маноела де Олівейра, який сьогодні, не дивлячись на свій вік, продовжує знімати.

Найсвіжішою стрічкою програми є драма Аліс (2005), яка отримала безліч міжнародних нагород. Ця стрічка також брала участь у конкурсі на Канському кінофестивалі.

Покази будуть проходити в київському Будинку кіно безкоштовно. Стрічки будуть перекладатися українською та англійською мовами.


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: