Приз для геїв у кіно

Після чотирьох років роздумів дирекція Венеціанського фестивалю погодилася заснувати спеціальний приз для геїв за назвою Queer Lion.

Після чотирьох років роздумів дирекція Венеціанського фестивалю погодилася заснувати спеціальний приз для геїв за назвою Queer Lion (Блакитний лев) - нагороду у вигляді пластини з зображенням венеціанського лева з веселкою на крилах.

Власниками нової нагороди будуть творці повнометражних ігрових фільмів, у яких "правильно", за словами голови спецжюри Даніеля Касагранде, будуть зображені персонажі-гомосексуалісти або яка-небудь тема, пов’язана з ними.

"Ми не шукаємо нову "Горбату гору" (фільм Енга Чі про ковбоїв-гомосексуалістів, котрий одержав у Венеції в 2005 році Золотого лева)", - зазначив Касагранде.

На думку Касагранде, у програмі фестивалю 2007 року, претендентів на Queer Lion - від 10 до 12. Нагадаємо, що в основному конкурсі приймають стрічки Нікіти Міхалкова, Пітера Грінуея, Кеннета Брані, Брайана де Пальми. Фестиваль пройде з 29 серпня до 8 вересня.

На Берлінському кінофестивалі приз для геїв за назвою Teddy Award вручають з 1986 року.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: