Продюсер: "Другий "Населений острів" динамічніший за перший"

Продюсер Олександр Роднянський розповів про сиквел нашумілого блокбастера "Населений острів".

Творці фільму Федора Бондарчука "Населений острів. Сутичка", який виходить в російський прокат 23 квітня, зробили ставку на екшн, повідомив в інтерв'ю продюсер картини Олександр Роднянський.

"Картина "Населений острів. Сутичка" набагато динамічніша від першого фільму "Населений острів" і відрізняється від нього за жанром. Це - чистий екшн, динамічний і дуже емоційно напружений", - розповів Роднянський.

Перший фільм "Населений острів" став найкасовішою стрічкою початку 2009 року. Дія першої картини відбувається в самостійному і неіснуючому світі планети Саракш, яку в ХХII столітті виявив головний герой фільму Максим. Планетою керують невідомі, які за допомогою ЗМІ та спеціальних вишок-випромінювачів зомбують населення, позбавляючи його здатності самостійно мислити.

Продюсер пояснив, що у другій картині "головний герой починає енергійно діяти, причому на тлі глобальних катаклізмів - війни, громадянських міжусобиць".

Незважаючи на жанрову різницю, обидва фільма, за словами Роднянського, "об'єднані фактурою і продовженням сюжету".

"Перший фільм закінчується тим, що Максим, зрозумівши умови життя на Саракше, починає діяти. У другому фільмі головному герою доводиться зіткнутися зі своїми супротивниками", - пояснив він.


Читайте також:

Федора Бондарчука діймають кредитори
Марат Башаров лапає дівчат "за зад"
Росіяни розлюбили кінотеатри

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: