Минув рік, як помер Кузя з "Братів Гадюкіних"

Минув рівно рік з того дня, як після важкої хвороби пішов з життя Сергій "Кузя" Кузьминський - вокаліст "Братів Гадюкіних".

Рівно рік тому з життя пішов вдіомий український музикант, лідер легендарного гурту "Брати Гадюкіни" - Сергій Кузьминський. Це сталось 3 серпня 2009 року.

46-річний музикант довго намагався боротися зі страшною хворобою – раком гортані третього ступеню. На жаль, втішні прогнози лікарів не справдилися. Кузьмінському покращало, він навіть збирався їхати лікуватися за кордон. Але не встиг.

Церемонія прощання з Кузьою відбувалася 6 серпня 2009 року у львівському мистецькому об'єднанні "Дзиґа". Поховали Сергія на Личаківському кладовищі.

Сергій Леонідович Кузьминський, відомий в середовищі музикантів як "Кузя", був вокалістом "Братів Гадюкіних" з моменту створення гурту у Львові у 1988 році. У 1994 році залишив гурт, їздив лікуватися до Бельгії від наркоманії. Потім переїхав до Москви, де працював ді-джеєм під псевдонімом DJ Pubert.

У липня 2006 року "Брати Гадюкіни" дали свій перший концерт після тривалої перерви. Він відбувся у київському Палаці Спорту та його успіх перевершив усі сподівання. Цього року "Гадюкіни" виступили на фестивалі "Чайка" – Кузя вже тоді лікувався від страшної хвороби, проходив хіміотерапію.

Серед найпопулярніших хітів гурту – пісні з найпершого альбому "Всьо чотко!", а також зі збірок "Ми хлопці з Бандерштату", "Було не любити", "Бай, бай, мила".

Читайте також:

У Львові поховали Сергія Кузьминського

Лідер гурту "Брати Гадюкіни" помер від раку

"Брати Гадюкіни" виступили на "Чайці"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: