Пугачову та Галкіна роздягнули догола (фото)

Пітерська художниця Віра Донська-Хилько продає нову картину з зірками за мільйон доларів.

Відома російська художниця Віра Донська-Хилько написала картину, на якій Алла Пугачова та Максим Галкін зображені повністю голими.

Сюжет картини простий: поромник, дуже схожий на поета Іллю Рєзніка, переправляє кудись на поромі солодку парочку.

"Саме Ілля Рахмієльєвич написав найбільше співучих віршів, які Пугачова поклала на свою музику. Та й харизматичністю він на роль поромника підходить", - пояснює авторка.

Все інше в картині покрите, як мовиться, фантазією художника. Автор розкриває її зміст так:

"Картина написана на сюжет пісні "Поромник". Алла зображена в образі богині квітів Флори. Фактично вона собою Росію уособлює. Пугачова бачиться символом країни... На Максимові дві маски: добра і зла, - символи театру. Він же актор".

Чому обидва голі – художниця пояснює: " Боги завжди зображувалися у стародавніх голими і досконалими - без волосся на геніталіях. Фігури писала з себе і чоловіка Геннадія. Не стала робити Максу член, як у юного хлопчика - як було прийнято в античні часи. Намалювала йому достоїнство пропорційне фігурі дорослого сформованого чоловіка".

"Виставлю картину в музеї еротичного мистецтва. І ціну поставлю в мільйон доларів. Алла з Максимом заглянуть і вже точно візьмуть", - додає Донська-Хилько.

Читайте також:

Галкін пригощав Пугачову в Ялті вином за три тисячі гривень

Пугачова зробила особливий подарунок на 35-річчя Галкіну

Пугачова розповіла про весілля із Галкіним

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: