Путін пообіцяв Вебберу проголосувати за Британію

Роками британці ганебно програвали на Євробаченні. Тепер Ендрю Ллойд Веббер бореться за те, щоб нація знову стала ставитися серйозно до пісенного конкурсу.

"Те, у що перетворився конкурс в останні роки - просто неймовірно, - обурюється лорд Веббер. - Тож я ніколи не думав, що якимось чином стану дотичним до нього."

Нещодавно в інтерв'ю на каналі ВВС композитора запитали, що він може зробити в цьому напрямку у 2009-му році.

Веббер розповів, що працював останнім часом над багатьма мюзиклами, зокрема - над мюзиклом "Кохання ніколи не помирає" (Love Never Dies), який є продовженням "Привида опери" (Phantom Of The Opera), але він згоден залишити на якийсь час всі ці проекти і зайнятись Євробаченням.

Він із командою об'їздили усю східну Європу і скрізь запитували, чому країни голосують одна за одну, а не за Британію. Пояснення було одне - протягом довгого часу Євробачення було єдиним способом заявити про себе Європі і світові.

"Я зустрічався з президентом Росії Володимиром Путіним, він пообіцяв віддати свій голос Великобританії! Це вже непоганий початок," - сміється композитор.

"Не дивлячись ні на що, Євробачення - все ще дуже популярне шоу. Його аудиторія складає близько 150 млн глядачів. Тож для Британії це чудова платформа. Крім того, я дуже задоволений людьми, яких ми вже прослухали. Однозначно - вибір в нас широченний."

"Проте, - продовжує лорд Веббер, - місце, де проводитиметься конкурс у Росії - просто величезне. Щоб першокласно презентувати пісню на такій арені, треба бути дійсно талановитим. Тобто, справа не в тому, який ти крутий чи сексуальний. Якщо ти не вмієш співати - сховатись ніде."

"Власне, я і сам дуже ризикую. Тільки двічі в житті я писав пісні для соло-співаків. Один раз - для Елвіса Преслі у 1976 році, другий - на Олімпійські ігри в Барселоні. Тож я не знаю, що вийде."

Відбір конкурсантів відбуватиметься у рамках шоу "Ти потрібен своїй країні" (YOUR Country Needs You), що стартує завтра на телеканалі ВВС1.

Ендрю Ллойд Веббер напише три пісні, одну з яких і заспіває конкурсант від Британії.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: