Репер Noize MC вийшов на свободу після 10 діб арешту

Російський репер Noize MC, який відбував 10 діб адміністративного арешту у Волгограді за образу співробітників міліції, вже на свободі.

Популярний російський репер Noize MC, який відбував 10 діб адміністративного арешту у Волгограді за образу співробітників міліції, у вівторок пізно ввечері, 10 серпня, був звільнений зі спецприймальника .Музикант розповів про те, як з'явився відеоролик 10 діб у раю, в якому він вибачається перед міліцією.

"Це був вихід з досить складній ситуації. Справа в тому, що під час суду мій адвокат заявив від моєї особи, що я готовий попросити вибачення через ЗМІ, і в якийсь момент мені про це нагадали - десь добу на третю - четверту ", - зазначив репер.

"Я попросив зателефонувати порадитися або зі своїм продюсером, або зателефонувати своєму адвокатові. Ні те, ні інше мені не дозволили і дали 20 хвилин на роздуми. За ці 20 хвилин я склав твір, і він відтепер є приспівом пісні, яку я сьогодні вночі записуватиму ", - стверджує Noize MC.

Продюсер Noize MC Григорій Зорін вважає, що правоохоронні органи змусили Noize MC записати ролик обманним шляхом і має намір подати до суду на ГУВС Волгоградської області за запис і розповсюдження відеоролика "10 діб у раю" за участю музиканта.

Сам репер не виключив, що ця історія отримає свій подальший розвиток, але вже в судовій площині.

Іван Алексєєв говорить, що його вибачення були зроблені в іронічній формі, але, "на жаль, багато хто (це) сприйняв неадекватно".

Після його звільнення, репер прочитав журналістам 10 діб у раю повністю.

"Те що зі мною сталося, зайвий раз мене запевнило в тому, що багато хто з моїх тез вірні, і це тільки більше мене озлобило", - сказав репер журналістам.

Нагадаємо, Іван Алексєєв, відомий під псевдонімом Noize MC, був арештований у Волгограді після виступу на фестивалі Урбанія-2010 і 2 серпня засуджений до адміністративного арешту за образу міліції.

Через три дні в інтернеті з'явився відеоролик 10 діб у раю, в якому музикант у віршованій формі вибачається перед органами правопорядку.

Читайте також:

Пітерські музиканти заступилися за репера Noize MC

Ліндсей Лохан вирушила до в'язниці

У Періс Хілтон знову знайшли марихуану

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: