Репера 50 Cent просять стати хрещеним батьком носорога

Репера 50 Cent попросять стати хрещеним батьком самки чорного носорога, у яку браконьєри стріляли дев'ять разів.

Ініціативна група з Південної Африки має намір звернутися до американського репера 50 Cent (справжнє ім'я Кертіс Джексон) з проханням стати хрещеним батьком самки чорного носорога, яка вижила після нападу браконьєрів.

"Ми хотіли б, щоб він став хрещеним батьком нашого носорога і таким чином посприяв поширенню інформації про незаконне полювання на цих тварин", - пояснили свій намір автори задумки.

Самка носорога Філа піддалася нападу браконьєрів влітку 2010 року. Тварина отримала два кульові поранення, але зуміла вижити. Після цього господар Філи, африканський фермер, спиляв їй ріг, щоб зробити її непривабливою для браконьєрів. Однак це не допомогло, і через три тижні після першого нападу носорога знову спробували вбити (вона отримала ще сім куль), але і вдруге тварина не загинула.

Таким чином, в цілому в Філу стріляли дев'ять разів. Примітно, що і в самого 50 Cent теж колись стріляли дев'ять разів - у 2000 році в результаті нападу він отримав поранення руки, стегна, обох ніг, грудей і лівої щоки.

Читайте також:

50 Cent позбувся татуювань

50 Сent хоче заспівати зі Сьюзан Бойл

50 сent відклав реліз альбому через кризу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: