Ріанна рада, що випробувальний термін Кріса Брауна минув

Ріанна не тримає зла на свого екс-коханого Кріса Брауна, який побив її. Співачка пробачила його.

ріанна, кріс браун
Life.ru
Ріанна та Кріс Браун
Як відомо, популярний співак Кріс Браун має запальний характер, за що і поплатився два роки тому, потрапивши в неприємний інцидент зі своєю колишньою подругою співачкою Ріанною.

Втративши над собою контроль в запалі сварки Браун вдарив дівчину, після чого Ріанна негайно подала на нього до суду. Суд призначив Крісу виправний термін протягом двох років, та заборонив на цей час наближатися до Ріанни ближче, ніж на сто метрів і відправив його на примусові курси з управління гнівом.

Не таким вже й страшним було покарання, але воно серйозно нашкодило музичній кар'єрі співака. Ріанна веде активний спосіб життя, багато сил вкладає в роботу, не пропускає всілякі церемонії нагородження та інші світські гламурні зустрічі. Суд, наклавши на Кріса заборону на наближення до своєї жертви фактично позбавив співака на два роки можливості бути присутнім на всіх важливих урочистих заходах музичного світу, що не дуже добре позначалося на його роботі.

Але співак стійко витримав випробування і трудився в "самітництві" всі два роки, створив за цей час новий альбом "FAME" і тепер коли випробувальний термін закінчився, зміг, нарешті, зітхнути на повні груди і з'явитися в голлівудському оточенні.

Ріанна більше не тримає зла на свого колишнього друга і навіть рада, що заборонний період минув.

"Те що між нами сталося, це наше особисте. Я рада, що, нарешті, він вільний і може бути присутнім на всіх музичних подіях і вести повноцінне життя".

Читайте також:

Трек Ріанни зняли з ефіру через зайву популярності співачки

Ріанну зі сцени забрала "швидка"

Ріанна організує дівич-вечір Кеті Перрі

ВідеоРіанна рада, що випробувальний термін Кріса Брауна минув

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: