Рідкісні фото Rolling Stones побачать світ

Rolling Stones готують новий сюрприз для своїх фанів - у спеціальному 64-сторінковому буклеті, який вийде в доповненні з двома компакт-дисками перевиданого альбому, будуть надруковані раритетні фото.

Rolling Stones_1
Etoday
Фото зняті на віллі Nellcôte
Незабаром побачать світ раритетні фотографії культової групи Rolling Stones, зняті на віллі Nellcôte на півдні Франції.

Саме тоді музиканти записували свій легендарний десятий студійний альбом "Exile on Main St." Красиві чорно-білі знімки - справа рук фотографа Домініка Тарле.

Ці раритетні фото будуть надруковані у спеціальному 64-сторінковому буклеті, який вийде в доповненні з двома компакт-дисками перевиданого альбому.

Нагадаємо, Universal Music Group оголосив про перевидання класичного альбому The Rolling Stones 1972 року "Exile on Main Street".

В нову версію альбому потраплять 10 композицій "роллінгів", які раніше не видавалися, записаних в період роботи над "Exile on Main Street". Серед них пісні "Plundered My Soul", "Dancing in the Light", "Following the River" та "Pass the Wine", а також альтернативні версії "Soul Survivor" і "Loving Cup". Ці пісні були виявлені в архівах вокалістом групи Міком Джаггером.

Зазначимо, що у 2012 році The Rolling Stones відсвяткують 50-річчя колективу.

Читайте також:

The Rolling Stones відмовилися йти на пенсію

Названо найкращу рок-пісню всіх часів

The Rolling Stones знайшли в архівах десять раритетних треків

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: