Роббі Вільямс повернувся у "Take That"

Відомий співак Роббі Вільямс воззє'єднався із гуртом "Take That" для запису нового альбому, який вийде в листопаді 2010 року.

Група "Take That" оголосила про закінчення роботи над новим альбомом, у записі якого вперше за 15 років як повноправний член колективу брав участь Роббі Вільямс.

Назва нового альбому не розголошується. Очікується, що він вийде в листопаді 2010 року. Всі п'ятеро учасників "Take That" виступили авторами пісень для шостого студійного альбому гурту.

Роббі Вільямс почав кар'єру в "Take That" в 1990 році і став наймолодшим учасником поп-групи. Через п'ять років він пішов з групи і зайнявся сольною творчістю. Незабаром після відходу Вїльямса "Take That" розпалися.

Через десять років Гері Берлоу, Говард Дональд, Джейсон Орандж і Марк Оуен прийняли рішення зібрати "Take That" і записали два альбоми, однак Роббі Вільямс запрошений в групу не був. Довгий час ходили чутки, що Вільямс приєднається до "Take That", проте вони не знаходили підтвердження.

Основною причиною відходу Вільямса з "Take That" стали розбіжності з творчих питань: співака не влаштовувало, що більшість пісень для групи писав її лідер Гері Берлоу, і він же в основному виконував провідні вокальні партії.

Читайте також:

Роббі Вільямс боїться виступати

Роббі Вільямс возз'єднався із Take That

Take That найкраще пише пісні

ВідеоРоббі Вільямс повернувся у "Take That"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: