Рок-музикант Джонні Холлідей вийшов зі штучної коми

Французькому рок-музиканту і акторові Джонні Холлідею, який перебуває в одній з клінік Лос-Анджелеса, зроблено операцію.

Після операції, яка, зі слів лікарів, пройшла успішно, рок-музикант Джонні Холлідей був виведений зі стану штучної коми.

Нагадаємо, Джонні Холлідей був екстрено госпіталізований до лікарні Cedars Sinai в Лос-Анджелесі 7 грудня 2009. У співака виникли ускладнення після операції з видалення грижі міжхребцевої, зробленої йому 26 листопада в одній з паризьких клінік. Відразу ж після госпіталізації в Cedars Sinai Холлідей був введений в стан штучної коми.

Представники паризької клініки, де Холлідей була зроблена операція, стверджують, що хірургічне втручання пройшло успішно і стан здоров'я пацієнта при виписці не викликав ніяких побоювань.

У свою чергу представники Холлідея заявили, що збираються подати до суду на клініку в Парижі. З їхніх слів, лікарі в Лос-Анджелесі назвали операцію, проведену французькими хірургами, "роботою м'ясника".

Джонні Холлідей (справжнє ім'я - Жан-Філіп Смет) по праву вважається головною рок-зіркою Франції. За півстоліття своєї кар'єри музикант, який виконував музику у дусі французького шансону, записав понад 40 платівок, 18 з яких стали платиновими.

Його альбоми розійшлися накладом більш ніж у 100 мільйонів екземплярів.

Холлідей також знімається в кіно. Останньою на сьогоднішній день картиною в його фільмографії стала комедія Рожева пантера 2.

У 2007 році Джонні Холлідей оголосив про завершення гастрольної діяльності та свої плани дати в 2009 році серію прощальних концертів.

Читайте також:

Легенда французького року Джонні Холлідей впав у кому після операції

Майкл Джексон буде посмертно удостоєний "Греммі"

Гітарист Red Hot Chili Peppers пішов з групи

ВідеоРокер Джонні Холлідей впав у кому

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: