Руслана перед депутатами відстоює свої права

Руслана та її колеги зібрались на слуханнях авторського права і суміжних прав, аби відстояти свої інтереси.

На початку червня відбулися слухання Комітету з питань науки і освіти Верховної Ради України "Ефективність застосування законодавства України у сфері авторського права і суміжних прав".

Цього разу на слухання авторського права і суміжних прав було запрошено учасників сучасного шоу-бізнесового ринку - співачку Руслану, продюсерів Юрія Нікітіна (продюсера Вєрки Сердючки, Ірини Білик), Едуарда Кліма (Гайтана, "С.К.А.Й."), Дмитра Костюка ("ВІА Гра"), Сергія Большого (співачка Альона Вінницька), Олега Долинского (Comp Music), Ігоря Ліхуту, Богдана Гловацького, Дмитра Прикордонного.

В слуханнях також взяли участь представники організацій колективного управління, що збирають роялті для виконавців та продюсерів - "Українська Ліга Музичних Прав" і "Український Музичний Альянс", а також керівник Асоціації музичної індустрії України, яка тісно співпрацює з IFPI та захищає законні права та інтереси учасників музичного ринку.

Під час слухань Руслана Лижичко і Едуард Клім відстоювали свою точку зору:
"Необхідно включити до робочих груп при Комітеті фахівців з шоу-бізнесу для удосконалення законодавства щодо авторського права і суміжних прав. Треба прийняти законопроект 3503 для посилення охорони авторського права і суміжних прав, який було розроблено представниками музичних кіл і підтримано більш, ніж 70 артистами, музичними колективами і продюсерами", - казали вони.

Нікітін і Клім
Юрій Нікітін і Едуард Клім прийшли підтримати Руслану
Артистів підтримали народні депутати різних фракцій. Нестор Шуфрич акцентував увагу на тому, що буде докладено максимум зусиль для того, аби законопроект 3503 був прийнятий Верховною Радою найближчим часом. Член Комітету Олеся Оробець (НУНС), аби позицію артистів було почуто, надала свій час для виступу Руслані Лижичко. Активно підтримав артистів та продюсерів Степан Курпіль (БЮТ).

Слухання ще раз підтвердили, що у питанні врегулювання сфери авторського права і суміжних прав, Комітет науки і освіти розколовся. Частина членів Комітету підтримує легальну музичну індустрію, яка намагається захистити права на результати своєї творчості. А частина - не підтримала ідеї артистів та продюсерів.

Але Руслана та її колеги налаштовані рішуче, і кажуть, що до останнього боротимуться за совї права. 

Читайте також:

Руслана створить партію митців "За гроші"

Руслана створила коаліцію артистів і продюсерів

Як Руслана, Шуфрич та Порошенко фантастику дивились

Руслана заспівала на мотоциклі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: