Руслана підкорює Болгарію

Руслана відлетіла до Болгарії, щоб взяти участь у одному з найпопулярніших шоу країни Slavi’s Show.

З 11 по 14 грудня Руслана відвідає Софію з промо-візитом, де візьме участь у зйомках дуже популярного в Болгарії та Східній Європі ток-шоу Slavi’s Show, що виходить на каналі bTV та новорічній програмі Be a Star на Болгарському Національному телебаченні.

Окрім того, у Руслани заплановані численні інтерв’ю для болгарських видань, серед яких Sega та 24 Hours.

Руслана
ТСН.ua
Руслана хоче підкорити Болгарію
Нагадуємо, що днями концертом в Сумах завершився всеукраїнський тур Руслани в підтримку альбому Wild Energy. Вісім великих міст побачили справжнє шоу.

Перед своїм останнім концертом в рамках туру Руслана зібрала прес-конференцію для представників місцевих ЗМІ, де розповіла про нове шоу і альбом Wild Energy та підбила підсумки всеукраїнського туру. Журналісти ставили співачці традиційні запитання щодо її співпраці із американськими зірками та продюсерами. В кінці прес-конференції Руслана згадала свої візити до Сум за останні роки, що перетворило офіційну частину зустрічі на дружню розмову.

Підсумовуючи тур, Руслана звернула увагу на його благодійну спрямованість. На свої концерти співачка запрошувала сиріт та дітей з фізичними вадами. 3-го грудня, останній день туру Руслани, співпав із міжнародним днем інваліда. На концерт в Сумах прийшли діти, хворі на ДЦП, а також малеча з Сумського дитячого будинку ім.. Супруна. Після виступу співачка поспілкувалася з дітьми і роздала автографи, що залишило в маленьких серцях яскраві та теплі враження.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: