Руслана розцілувала дітей (фото)

Днями Руслана повернулась до Києва. Адже, протягом кількох місяців вона гастролювала з всеукраїнським туром Wild energy.

Перший, і один з найяскравіших виступів за весь тур був у Тернополі, де співачка зібрала повний зал. Перебуваючи в Тернополі, Руслана також відвідала дитячий будинок. Діти приготували для співачки багато пісень і танців, у відповідь на що Руслана вирішила поділитися секретом успіху спражньої зірки і навчила малечу деяким елементам енергійних "диких" танців.

Ярема об избиении главного МЧС-ника столицы
Руслана цілувала усіх діток, які дарували квіти та іграшки
Через те, що після перемоги на "Євробаченні" Руслана не була з концертами в багатьох містах Західної України, на неї тут чекали з нетерпінням. Бажаючих отримати автограф та сфотографуватись із улюбленою артисткою не ставало менше навіть після автографсесій тривалістю в годину.

Луцький кінотеатр, де проходив концерт Руслани, за прикладом попередніх міст, був заповнений справжніми прихильниками "Дикої енергії". Діти та дорослі в футболках із символікою Руслани не встигали навіть присісти в перервах між піснями. Майже на кожному концерті співачці дарували м'які іграшки, безліч квітів та листівок.

Нагадуємо, що нове шоу Руслани вже встигли побачити на великих сценах Баку, Софії, Гамбургу, Канн, Стамбулу, Белграду, Бухаресту. 


Фото надане прес-службою співачки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: