Руслана вразила азіатів своїми "Дикими танцями"

Руслана повернулась з найбільшого пісенного фестивалю Азії - Asia Song Festival - із двома нагородами.

Руслана
Руслана вразила азіатів своїми "Дикими танцями"
Після Європи та Америки переможниця "Євробачення 2004" Руслана підкорила серця Азії на Азійському Пісенному Фестивалі, що відбувся 19 вересня у Сеулі (Південна Корея).

Фестиваль проходив за участю артистів із 14 країн Азії, а пряма трансляція події здійснювалась на 20-ти телеканалах Азії. Загалом 6-й Азійський Пісенний Фестиваль зібрав на стадіоні "SkyBox", де відбувались головні події Чемпіонату світу з футболу 2002 року, понад 45 тисяч глядачів і тривав близько трьох годин.

Незважаючи на те, що Руслана була запрошена виключно як "зірковий гість" події, їй все ж таки вдалось і на цьому фестивалі "завоювати" 2 спеціальні нагороди. Перша – золота статуетка "The Best Artist Award of The Asia Song Festival 2009", тобто головна нагорода фестивалю. Друга спеціальна нагорода – "за внесок у культурний обмін України та Азії у музичній сфері", яку Руслані на сцені особисто вручив Міністр культури, спорту та туризму Республіки Корея пан Ю Ін Чон.

Із представлених під час виступу композицій публіка найпристрасніше сприйняла запальні "Дикі танці", та, як не дивно, "Ой заграй ми, музиченьку!".

Накануне Суперлиги
Руслана привезла до України 2 нагороди
"Ми дуже хвилювались перед виходом на сцену. Як сприйме нашу музику корейська, японська, китайська та взагалі аудиторія усієї Азії, адже ми для неї – представники зовсім іншої культури. Україна для них така ж далека і загадкова, як для нас, наприклад, Індонезія. Однак, шалений прийом 40-тисячної аудиторії на головному стадіоні Сеула не просто надихає, а буквально змушує нас задуматись про неодноразові повернення до Кореї і Далекого Сходу в майбутньому", – сказала Руслана.

Одразу після завершення фіналу 6-го Азійського Пісенного Фестивалю Руслана отримала запрошення взяти участь у наступному, 7-му Asia Song Festival.

Нагадаємо, що це вже другий візит Руслани до Південної Кореї цього року. У травні українська співачка відвідала цю країну за запрошенням Посла Республіки Корея в Україні.

"Я надзвичайно вражена Кореєю, це дуже гарна країна із красивими та добрими людьми. Чесно кажучи, далеко не всюди в Європі можна зустріти таку щиру ментальність. А поєднання надсучасного технологічного розвитку Кореї з її цікавими стародавніми традиціями не залишає байдужим і спонукає приїжджати до Кореї знову і знову", – зазначила зірка Євробачення.

Читайте також:

Руслана:"Cекс - це добре, але романтика краще"

Руслана в Америці стала скаутом

Руслана підкорює Болгарію

Руслана зізналась, що хоче "земляного мужика"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: