Сашко Положинський зняв брекети і зробив "Атомну Помпу"

Український гурт "Тартак" нарешті готовий презентувати свою нову композицію під назвою "Атомна Помпа".

У популярного українського гурту "Тартак" є дві приємні новини. По-перше, Сашкові Положинському вже зняли брекети, які ніяк не давали йому закінчити запис нового альбому "Опір Матеріалів". А по-друге, навіть з брекетами група таки довела до пуття запис своєї нової пісні "Атомна Помпа", яка і буде новим синглом колективу.

Ідею композиції Сашкові, як незмінному авторові групи, підкинула його давня подруга Катя Чілі. В неї є теорія, що катастрофа в Чорнобилі спрацювала для українців як своєрідне щеплення. Переживши її, ми вже виробили імунітет від можливих аналогічних потрясінь в майбутньому, які ще чекають на людство. Сашко, як людина творча, опрацював цю ідею і доповнив її важливими деталями: тепер в серці кожного з нас є атомна помпа, яка помпує енергію, щоб пережити майбутні катастрофи.

Робота над піснею у студії тривала два місяці. За цей час було створено 7 варіантів звучання композиції, оскільки "Тартак" хотів в "Атомній Помпі" поексперементувати зі звучанням і спробувати щось таке, чого раніше в їхній музиці не було. Оцінити це можна буде вже наступного тижня, коли "Помпа" і розпочне свою роботу в українському ефірі.

Читайте також:

Як гурт Тартак колег із ТНМК виручав

"Тартак" заспівав про секс

Положинський назвав Павліка карлсоном

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: